Фронтальні навантажувачі: незамінне обладнання при будівництві

На будівництві не обійтись без навантажень, транспортування, дій, які пов'язані із землерийними роботами. В цьому будівельникам відмінно допомагають фронтальні навантажувачі. Вони переміщують вантаж, піднімають на певну висоту, здійснюють перевезення на укладання.

Такі фронтальні навантажувачі для будівельних і господарських робіт пропонує компанія “ПетроНік”. Вони характеризуються своєю якістю, міцністю, високим рівнем потужності та відмінним вмінням маневрувати.

Ця техніка займає друге місце в світі за обсягом ринку основних видів спецтехніки. І не дарма, адже фронтальні навантажувачі мають дуже широку сферу застосування. Їх можна доукомплектовувати таким обладнанням, як ковші, вилкові захоплювачі, кранові насадки, бульдозерні ножі, кущорізи, підйомні вишки та ін.

Завдяки цим пристроям та оперативній роботі навантажувачів їх можна використовувати не тільки при будівництві, а й для ремонтних, снігоприбиральних, ландшафтних чи монтажних робіт.

Деякі моделі фронтальних навантажувачів вміло вправляються із копанням котлованів, адже мають функцію вертикального копання. До того ж таке обладнання не використовує багато пального. Це дозволяє виконувати значні роботи, але затрачати на них мало часу та фінансів.

Зазвичай будівельні компанії чи інші підприємства, які надають послуги, де застосовують фронтальні навантажувачі, будують все в короткі терміни та економлять значні фінансові ресурси.

Навантажувачі можуть піднімати великий і тяжчий вантаж. Завдяки цій характеристиці вони і користуються великим попитом, і є універсальними для багатьох видів робіт. До фронтальних навантажувачів існує багато ковшів різних розмірів, тому проблем із перевантаженням взагалі не існує. Завдяки щелепним ковшам підвищується висота вивантаження матеріалів. Також він дозволяє виконувати такі функції, як штовхання, вирівнювання ґрунту, зворотна засипка та ін.

Купити фронтальні навантажувачі на ринку спецтехніки можна за вигідною ціною, до того ж вони матимуть хорошу продуктивність. До них без проблем можна купити запчастини та відремонтувати за демократичну ціну.

Якщо Ваше підприємство чи установа потребує такої спецтехніки, то радимо купити навантажувач в компанії “ПетроНік”. Ви будете в захваті від тих об'ємів робіт, які під силу такій техніці.

Щоб дізнатися більше про фронтальні навантажувачі, переходьте в каталог товарів нашої фірми.